2019. augusztus 24.,szombat
Címlap | Egyéb | Elkezdődött a Rákóczi Szövetség középiskolás tábora
Fotó: Rákóczi Szüvetség

Elkezdődött a Rákóczi Szövetség középiskolás tábora

A sátoraljaújhelyi Rákóczi Táborban augusztus 5. és 10. között 400 Kárpát-medencei diák táborozik olyan középiskolákról, ahol a szövetségnek ifjúsági szervezetei működnek. Az idei nyáron ez a második nagy Kárpát-medencei középiskolás tábor, célja a kapcsolatépítés és az identitás erősítése.

Székesfehérváron a Vörösmarty Színház és a Rákóczi Szövetség szervezésében augusztus 6. és 20. között Kárpát-medencei Színjátszó Tábor zajlik 60 külhoni középiskolás részvételével. A diákok a tábor idején bekapcsolódnak a székesfehérvári Koronázási Szertartásjáték próbáiba és szereplőként fellépnek az augusztus 17-i, 18-i és 19-i bemutatókon.
– k –

Forrás: www.rakocziszovetseg.org

Összmagyar Anyanyelvi Tábor Sátoraljaújhelyen

Ötszáz fiatalnak szervez Összmagyar Anyanyelvi Tábort a Rákóczi Szövetség július 29. és augusztus 3. között …