2019. augusztus 24.,szombat
Címlap | Egyéb | Háromszáz pedagógus a Rákóczi Szövetség nyári táborában
Fotó: Rákóczi Szövetség

Háromszáz pedagógus a Rákóczi Szövetség nyári táborában

Csaknem háromszáz Kárpát-medencei történelem, irodalom és reál szakos pedagógus táborozik hétfőtől péntekig Sátoraljaújhelyen.
A Rákóczi Szövetség közleménye szerint a sátoraljaújhelyi Rákóczi Tábor és Rendezvényközpontban a kikapcsolódás mellett szakmai és kulturális programok várják az oda érkezőket.
A Rákóczi Szövetség 1998 óta szervezett tábort Kárpát-medencei történelemtanároknak, 2013 óta már magyar nyelv és irodalom szakos tanároknak is.
Idén először egy helyszínen és egy időpontban valósul meg a rendezvény, a tanárok a közös programok mellett szaktárgyuknak megfelelő előadásokat és foglalkozásokat választhatnak.

Elkezdődött a Rákóczi Szövetség középiskolás tábora

A sátoraljaújhelyi Rákóczi Táborban augusztus 5. és 10. között 400 Kárpát-medencei diák táborozik olyan középiskolákról, …