2019. augusztus 24.,szombat
Címlap | Egyéb | Jól szerepelt a farkasdi tánccsoport a balatonfüredi Európa-bajnokságon
(Fotó a farkasdi alapiskola Facebook-oldaláról)

Jól szerepelt a farkasdi tánccsoport a balatonfüredi Európa-bajnokságon

A művészeti alapiskola farkasdi kihelyezett tánctagozata Csiba Zsolt vezetésével kijutott a látványtánc Európa Bajnokságra, Balatonfüredre. Az elődöntőkön remekül szerepeltek, ennek köszönhetően versenyezhettek az EB-n. Az iskola köszönetet mondott a szülőknek, akik időt és energiát nem kímélve segítettek, hogy elkészüljön a smink, a frizura, a kosztüm. Megköszönték Farkasd önkormányzatának támogatását is. „Nagyon büszkék vagyunk rátok, lányok, hogy meg sem álltatok a legrangosabb megmérettetésig, az Európa Bajnokságig, ahol az előkelő 4. helyen végeztetek. Méltón képviseltétek Farkasd községet és iskolánkat. Gratulálunk és további sikereket kívánunk!” – olvasható az iskola weboldalán. (k)

Ezt olvasta már?

Vekerdy Tamás: Hagyjuk gyerekként élni a gyereket

A világszerte ismert és elismert magyar pszichológus mindent tud a gyerekekről. Vagy legalábbis azt, ami …

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.