2019. augusztus 24.,szombat
Címlap | Hírek | Ajánló | Mesekonferencia lesz Budapesten

Mesekonferencia lesz Budapesten

Mesekonferencia lesz pénteken a TEMI Fővárosi Művelődési Házban. A rendezvény ingyenes. Az előadók között ott lesz Halász Judit énekes, színművész, Agócs Gergely néprajzkutató, a Hagyományok Háza tudományos munkatársa, Kiss László rendező, a Magyar Versmondók Egyesülete elnöke, Nemes-Jakab Éva múzeumpedagógus, a Mesemúzeum munkatársa, Tóth Gábor szociológus, néprajzkutató és Jobbágy Csaba, az EMMI osztályvezetője. A konferencián bemutatkozik az ország 14 NépmesePontja, lesz népmeseszínházi előadás a CSAVAR Színházzal és kézműves-foglalkozás Zánki-Tóth Enikő vezetésével. A műsorvezető Imre Lutter előadóművész.

Részletek a www.vers.hu oldalon.

Ezt olvasta már?

Jól szerepelt a somorjai gimnazista a történelmi vetélkedőn

Egyetlen határon túli versenyzőnek, Lancz Nikoletta somorjai gimnazistának sikerült bejutnia a Budapesten megrendezett a Tisza …

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.