2019. augusztus 21.,szerda
Címlap | Hírek | Ajánló | Tematikus nyári táborok Magyarországon

Tematikus nyári táborok Magyarországon

Tematikus nyári táborokat szervez a Debreceni Nyári egyetem. Az egyik táborban az 1848-49-es szabadságharc történelmét, a hős huszárok életét ismerhetik meg a 10–16 éves gyerekek, a magyarságismereti táborban Magyarország történelmével, népművészetével, hagyományaival ismerkedhetnek meg a 12–16 évesek, a honfoglalás kori tábor szervezői pedig honfoglaló őseink világába repítik vissza a táborozókat, akik jurtában lakva ismerhetik meg és élhetik a hajdan élt emberek mindennapjait, ismerhetik meg öltözködésüket, hitvilágukat, kézművességét.

Már lehet jelentkezni!

 

 

Ezt olvasta már?

Nyári ösztöndíj-lehetőségek 2017

Mottó: „Egy nyelv tanítása elválaszthatatlan az adott nemzet kulturális értékeinek közvetítésétől.” A Debreceni Nyári Egyetem idén …

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.