2019. április 24.,szerda
Címlap | Egyéb | Tanulás határok nélkül

Tanulás határok nélkül

Zeitler Ádám előadásában a külföldi tanulás és szocializáció előnyeiről beszél, eloszlatva a tévhitet, hogy az a fiatal, aki például egy elit brit egyetemen szerzi meg a diplomáját, végleg elveszett volna Magyarország számára.

Zeitler Ádám a magyar diákok külföldi tanulását elősegítő Milestone Intézet társalapítója. A „mini külföldi egyetemi rendszerként” működő oktatási központ évente száz tehetséges magyar középiskolást készít fel, és juttat ki a világ legjobb felsőoktatási intézményeibe.

Forrás:

TEDxYouth@Budapest, 2014

A TED terjesztésre érdemes gondolatokat bemutató, globális hatású közösség. Teret ad fontos témáknak a tudománytól az üzleti világon át egészen a globális kérdésekig. Minden tudományterületről és a kultúrából várja azokat az embereket, akik a világ mélyebb megértésére törekednek. A ted.com honlapon a földkerekség legihletettebb gondolkodóinak tudását teszik szabadon elérhetővé.