2019. augusztus 24.,szombat
Címlap | Interjú | Winkler Márta pedagógus, a Kincskereső iskola alapítója

Winkler Márta pedagógus, a Kincskereső iskola alapítója

Milyen legyen az iskola? Erre a kérdésre láthatóan nem ugyanazt válaszolja tanár/diák és oktatási kormányzat. Pedig vannak, akiket évtizedek óta figyelni és meghallgatni kellene. Pl: Winkler Mártát, aki Magyarország első alternatív iskoláját hozta létre, a Kincskeresőt. Már a hatvanas években veszélyesnek számított, mert vészesen demokratikusan tanított. Aztán hamarosan azon kapta magát, hogy akik megszüntetni akarták, azok politikai vonalon beerőltették a gyerekeiket hozzá.

2018. január 23-i adásban Veiszer Alinda vendége Winkler Márta pedagógus, a Kincskereső iskola alapítója volt.

A Hír TV felvétele

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.