2019. augusztus 21.,szerda
Címlap | Interjú | Létkérdések / Iskola a város határán
Csíkpálfalva - iskola

Létkérdések / Iskola a város határán

Jó tanárnak lenni ma valahogy nagyon nehéz. Maga az oktatási rendszer sem segít ebben. Mégis van aki ösztönösen tudja, hogy mennyire fontos az empátia, na meg az érdeklődés felkeltése és megtartása. Csíkpálfalván (Păuleni Ciuc) egy olyan versünnepen járta Bukaresti Román Televízió magyar nyelvű adása, ahol jól érezték magukat a gyerekek. Létkérdések rovatukban megismerhetik Fehér Ilonát, a Márton Ferenc Általános Iskola igazgatóját, aki szerint sok minden csak hozzáállás kérdése.

Készítették: Bartha Ágnes és Kacsó Sándor

MAGYARADÁS • A Bukaresti Román Televízió magyar nyelvű adásának műsora

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.