2018. január 20.,szombat
Címlap | Egyéb | Gyermeknap a farkasdi iskolában
Gyermeknap a Farkasdi Alapiskola és Óvodában

Gyermeknap a farkasdi iskolában

Június 2-án a suliudvaron tartották az iskolások számára azt a vidám gyermeknapot Farkasdon, amelyről mozgókép, sőt légi felvétel is készült Varga Zoltánnak köszönhetően. Hogy mi minden volt ezen a napon? A kilencedikes lányok megpucolták a hagymát. Az anyukák és az apukák már reggel héttől sürögtek-forogtak az iskolaudvaron. Főzték a gulyást, rotyogott a katlan. A tanító nénik és a tanító bácsik szórakoztató ügyességi játékokkal készültek. Az IFI tagjai is besegítettek. A szakács néniknek köszönhetően süti is készült, Irci néni rétest sütött. A gyerekek vidáman csúszkáltak a légvárban, harcoltak a gladiátoroknál. Hagyományosan összemérték az erejüket a kötélhúzásban. Farkasd községtől jégkrémet kaptak. Az összegyűjtött zsetonokat levásárolták a büfében. A finom gulyás után következett az elmaradhatatlan cukorkadobálás. A gyermeknap sikerét garantálták: Szülői Munkaközösség; Bajcsi Sanyi (hús a gulyásba); vadászok (őzike); Csizmadia család (krumli és hagyma); Edit néni (édességek); Charlie Spektrum (édességek).

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

X