2018. február 21.,szerda
Címlap | Hírek | Fődíjak a Rakonca, arany a Kis Csallóközi, ezüstök a Sendergő táncosainak

Fődíjak a Rakonca, arany a Kis Csallóközi, ezüstök a Sendergő táncosainak

Rakonca

A jubileumi, 25. Šaffova ostroha (Šaffa sarkantyúja) országos szólótáncversenyen ismét kiválóan teljesítettek a füleki Rakonca szólistái: 3 aranysávos, egy ezüstsávos, valamint két fődíjas helyezést értek el.
Gyermek kategória:
Barna Angelika – Varga Dániel – aranysáv, fődíj
Csomor Bernadett – Molnár Nikolas – aranysáv
Felnőttek – B kategória:
György Friderika – Krajcsa Márk – aranysáv, fődíj
Felnőttek – A kategória:
Gáspár Dániel – ezüstsáv

Ugyanitt az ipolysági Sendergő szólistái, Szőllősy Emma és Berki Dániel kategóriájuk legfiatalabb versenyzőiként EZÜSTSÁVOS minősítést szereztek.
Ezen a hétvégén pedig a szlovákiai gyermek néptáncegyüttesek országos döntőjében versenyeznek Liptószentmiklóson. Sok sikert nekik!

Béhr András Bertalan, a dunaszerdahelyi Kis Csallóközi táncosa is aranysávot szerzett a 25. Šaffova ostroha országos néptáncversenyen.

Gratulálunk az eredményekhez!

_____________

A Sendergő országos ezüstsávosai, Berki Dániel és Szőllősy Emma (Forrás: Konkoly Annamária):

A Sendergő országos ezüstösei

(Forrás: Magyar Interaktív Televízió, YouTube, Facebook)