2019. augusztus 21.,szerda
Címlap | Kitekintő | Nagyvilág | Love story

Love story

Egy spanyol mobilszolgáltató szerelmes történetnek induló reklámot készített az online zaklatás jelenségéről, a videó végén aztán jön a csavar, ami a gyerekeket és a szülőket is elővigyázatosságra inti.

Angol feliratos a Movistar reklámja, de a mobilszolgálató üzenete nyelvtudás nélkül is egyértelmű: a cég frappáns videót készített az online zaklatásról, amely minden harmadik magyar gyereket is érinthet, mivel rengeteg tinédzsert környékeznek üzenetekkel ismeretlen emberek.

A videóban egy lány és egy fiú kezd ismeretlenül chatelni egymással, képeket is küldenek egymásnak, aztán találkozót szerveznek. A randevúnál jön a csavar, ami a zaklatókról és megtévesztő profilokról – amelyből a reklám szerint 150 millió lehet a közösségi oldalakon – “rántja le a leplet”.

Forrás: hvg.hu

Felújítás a párkányi magyar iskolában és több óvodában

Készül az iskolakezdésre Párkány önkormányzata. A nyári vakáció alatt felújították a magyar alapiskolát és több …