Címlap | Ajánló | Minorma-mentortábor – jelentkezz holnapig!

Minorma-mentortábor – jelentkezz holnapig!

Április 28-ig lehet jelentkezni a Minorma-mentortáborba. Ha eddig gondolkodtál, most már ne habozz, nemsokára lejár a határidő! A Minorma Polgári Társulás az idei mentorprogramba az alábbi témakörökben várja a tehetséges középiskolások jelentkezését:

 • Kreatív írás
 • Képzőművészet
 • Zene
 • Színjátszás
 • Tánc
 • Fotó

Videó a mentortáborról, az előző táborokból, csupán az érzés kedvéért. A Minorma Polgári Társulás mentorprogramjának célja, a különféle művészetek terén tehetséges fiatalok felkarolása és szakmai továbbfejlődésük biztosítása elismert és tapasztalt művészek és szakemberek segítségével.

Az idei pályázati felhívás:

Mentorprogram_pályázati felhívás_2017

Bővebb információk a megújult weboldalon és a Facebook oldalunkon!

Elérhetőségek:

 • Tel.: +421 911 591 347 (Gyenge Veronika)
 • +421 940 223 006 (Varga Bianka)
 • E-mail: minorma@minorma.sk
 • minorma.mail@gmail.com
 • Web: www.minorma.sk
 • Facebook: www.facebook.com/minormapt

Ezt olvasta már?

Döntött az ukrán parlament: a középiskolai és a felsőoktatás nyelve ezentúl az ukrán

A Legfelsőbb Tanács második olvasatban elfogadta az új oktatási törvényt – adta hírül az osvita.ua hírportál szeptember …

Ondek: megpróbálunk 10 százalékot kiharcolni a tanároknak

Pavel Ondek, a Szlovákiai Oktatásügyi és Tudományos Dolgozók Szakszervezeti Szövetségének elnöke a Pravda napilap online kiadásának adott interjújában kijelentette, kész 10 százalékot kiharcolni a tanároknak.

Új tanév – változások az oktatás terén

Sok változás lesz az új tanévben. Heti egy tanítási órával megerősítik a történelemoktatást az alapiskolák felső tagozatán – tájékoztatott az oktatási tárca sajtóosztálya.

Másként tanulhatnák a szlovák nyelvet a más anyanyelvű gyerekek

A nem szlovák anyanyelvű gyerekek Zuzana Zimenová független parlamenti képviselő törvénymódosító indítványának elfogadása után egy speciális szlováknyelv-oktatási programnak köszönhetően másként tanulhatnák a szlovák nyelvet az iskolákban, mint eddig.

Pályázati lehetőségek iskolák fejlesztésére

ZDRAVIE NA TANIERI • Szakközépiskolák és alapiskolák fenntartói (települési és megyei önkormányzatok) pályázhatnak gyakorlókonyhák berendezésére, …

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

X