2017. november 22.,szerda
Címlap | Interjú | Interjú: Tandem PT (SK)

Interjú: Tandem PT (SK)

A Szlovákiai Magyarok Kerekasztala Gazdasági bizottsága és az OpenReg Regionális fejlesztési ügynökség május 19-én konferenciát szervezett „Az óra folytatódik” címmel.

A program:
9.30 – Ünnepélyes megnyitó
9.40 – Antalík Imre: Pénz, pénz, pénz – szlovákiai magyar kisebbség gazdasági kultúra-fejlesztésének célzatával, fiatalok részére, pénzügyi ismeretek fejlesztésének témakörében készült információs kiadvány bemutatására
10.25 – Rajkovics Péter: Egy óra a gazdaságról – a pénzügyi intelligencia növelését célzó körút eredményeinek bemutatása, a következő évad indítása
11.05 – Szünet
11.15 – Szűcs István-Urbán Péter: „Ha van cél, vezet oda út is” – Szempontok a sikeres pályaválasztáshoz – TANDEM, n.o.
12.10 – Tóth Tibor: „magyariskola.sk – egy portál pedagógusoknak, szülőknek és diákoknak”
12.30 – Fiatalok vállalkozásindítása
12.50 – Kérdések
13.00 – Zárszó

Véglegesen megszűnt a dunaszerdahelyi Ozorák iskola

A dunaszerdahelyi Vásártéri Magán Szakközépiskola az egyik legnagyobb ilyen jellegű tanintézmény volt Szlovákiában.