2018. június 24.,vasárnap
Címlap | Hírek | Egy éve történt: Oktatási fórum a III. Martosi Szabadegyetemen

Egy éve történt: Oktatási fórum a III. Martosi Szabadegyetemen

Martoson, a Feszty Parkban a Szabadegyetem megnyitója után került sor az első kiemelt programra: az oktatási fórumra az Úszó színpadon. Megmaradásunk kulcsa az oktatás. Iskoláink viszont fokozott veszélynek vannak kitéve, hiszen az asszimiláció célkeresztjében állnak – hangzott el a fórumon. Résztvevők: A. Szabó László, Bárdos Gyula, Fibi Sándor, Jókai Tibor, Mézes Rudolf, Pék László.
Tóth Tibor bemutatta a magyariskola.sk „Fiatalok a kisdiákokért” kezdeményezését.

Ezt olvasta már?

Meghalt Jókai Tibor, a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetségének elnöke

Az SZMPSZ elnöke, Jókai Tibor 2018. április 8-án az éjjeli órákban visszaadta lelkét teremtőjének.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

X